HackathonBridge: 2. edycja

Zapoczątkowany w 2014 roku przez Michała Boni, członka Parlamentu Europejskiego konkurs HackatonBridge to projekt, którego celem jest integracja młodych (poniżej 35lat), kreatywnych ludzi z Polski, Ukrainy i Mołdawii, aby umożliwić im stworzenie międzynarodowych zespołów i aby innowacyjne projekty nad którymi aktualnie indywidualnie pracują mogli wprowadzić w życie.

Pod okiem specjalnie wybranych mentorów zespoły utworzone z uczestników będą pracować nad rozwojem projektów, aby miały jak największe szanse uzyskać wsparcie finansowe gwarantowane przez sponsorów konkursu. Podczas finału jury wybierze najlepsze projekty naukowe, biznesowe, kulturalne i społeczne, które łącznie dostaną grant w wysokości 45 000EUR. Warunkiem udziału w konkursie jest stworzenie zespołu, którego członkowie pochodzić będą z co najmniej dwóch krajów (Polska, Ukraina, Mołdawia) i będą poniżej 35 roku życia.Podczas trwania konkursu uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach nt Zarządzania Projektami organizowanych w 3 krajach (PL, UA, MD).

Organizatorzy: Fundacja Svichado, Startup Hub Poland, iHUB Kyiv, WannaBiz, Fundacja Nasz Wybór, Fundacja Solidarności Międzynarodowej.

Zapraszamy do aplikacji osoby, które pracują nad ciekawymi projektami naukowymi, biznesowymi, społecznymi i kulturalnymi a także osoby, które chciałyby dołączyć się do istniejących już zespołów i uczestniczyć w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań!

Więcej informacji na stronie: www.hackatonbridge.com

Konkurs przeprowadzony jest dzięki wsparciu finansowemu partnerów:
Orange Polska, Fundacja PZU Polska, UPC Polska, Microsoft Polska i Ukraina, Bank Polski, Samsung Polska, Bergman Engineering.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...